Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Festojmë ditëlindjen

Festojmë ditëlindjen

11 DHJETOR

Ditën e diel, datë 11 dhjetor, festojmë së bashku ditëlindjen e Cineplexx TEG dhe QTU.

Vetëm për një ditë, bileta për të gjithë filmat do të kushtojë vetëm 200 Lekë pa kosto shtesë, në të dyja kinematë Cineplexx.


Filma 2D dhe 3D për vetëm 200 Lekë nuk do të kenë kosto shtesë për mbi 120, 140 dhe mbi 180 minuta

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Disa sugjerime:

- Filmat e listuar më poshtë janë filmat që do të shfaqen ditën e diel, datë 11 Dhjetor.

- Për shkak të fluksit të madh, rezervimet nuk janë të lejuara për këtë ditë, dhe biletat janë vetëm në shitje.

- Biletat janë aktualisht në shitje në sportelet e secilës kinema.

- Biletat gjithashtu mund t'i blini fare lehtë online me kartë banke në aplikacionin CINEPLEXX AL, të cilin mund ta shkarkoni këtu .

- Ju këshillojmë të paraqiteni në kinema rreth 30 minuta përpara fillimit të filmit, për shkak të fluksit të madh të ditës.

Black Panther: Wakanda Forever

Kombi i Wakanda është përballur me fuqitë botërore që ndërhyjnë ndërsa vajtojnë humbjen e mbretit të tyre T'Challa.

Black Panther: Wakanda Forever

Botë e Mrekullueshme

Clades janë një familje legjendare eksploruesish, por dallimet mes tyre vënë në rrezik misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Botë e Mrekullueshme

Lamborghini

Historia e jetës së Ferruccio Lamborghini, themeluesit të Lamborghini.

Lamborghini

Minions: The Rise of Gru

Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë keqbërësi më i madh në botë.

Minions: The Rise of Gru

Poker Face

Një miliarder organizon një lojë pokeri me miqtë e fëmijërisë, por mbrëmja merr një kthesë kur ai zbulon planin e tij për t'u hakmarrë për tradhtitë e tyre dhe për të luajtur, ata do të duhet të heqin dorë nga e vetmja gjë që kanë kaluar jetën e tyre duke u përpjekur të mbajnë. ..sekretet e tyre.

Poker Face

Puss In Boots: The Last Wish

Maçoku Me Çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e Dëshirës së Fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Puss In Boots: The Last Wish

Salma's Big Wish

Salma është një jetime që e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke kërkuar të dhëna për prindërit e saj. Një ditë, ajo zbulon një libër të veçantë që është i mbushur me histori dhe niset në një aventurë me vëllezërit e saj kujdestarë për të gjetur prindërit e saj.

Salma's Big Wish

Smile

Pasi dëshmoi një incident të çuditshëm, traumatik që përfshin një pacient, Dr. Rose Cotter fillon të përjetojë dukuri të frikshme që ajo nuk mund t'i shpjegojë. Rose duhet të përballet me të kaluarën e saj shqetësuese në mënyrë që të mbijetojë dhe t'i shpëtojë realitetit të saj të ri të frikshëm.

Smile

Sofia

Një vajzë e re serbe viziton Shqipërinë në kërkim të rrënjëve të një historie të vjetër për gjyshin e saj gjatë Luftës së 1941. Ajo bie në dashuri me një djalë shqiptar, duke filluar një marrëdhënie "të pamundur" midis dy kombeve të ndara nga lufta.

Sofia

The Menu

Një çift i ri udhëton në një ishull të largët për të darkuar në një restorant ekskluziv ku shefi i kuzhinës ka përgatitur një menu luksoze, me disa surpriza tronditëse.

The Menu

Violent Night

Kur një grup mercenarësh sulmojnë shtëpinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Violent Night