Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
CRAZY DAY

CRAZY DAY

E mërkurë, 17 korrik

E mërkura e 17 korrikut do të jetë një ditë e çmendur në Cineplexx në TEG & QTU!

Përgjatë gjithë ditës, bileta e çdo filmi do të kushtojë vetëm 200 lekë.

Filmat më të rinj si "Spider-Man: Far From Home", "Crawl", si dhe filmat e tjerë që po shfaqen në Cineplexx
do të jenë të përfshirë në ofertë.

Çmimi special vlen si për filmat në teknologjinë 2D, ashtu dhe ata në teknologjinë 3D.

Kujdes! Oferta do të jetë e vlefshme vetëm në datën 17 korrik.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

2 Gisht Mjaltë

Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

2 Gisht Mjaltë

Aladdin

Historia e ritreguar e filmit me të njëjtin emër, i vitit 1992, nga Disney.

Aladdin

Anna

Pas bukurisë mahnitëse të Anna Poliatovas fshihet një sekret që do të çlirojë forcën dhe aftësinë e saj për t’u bërë një prej vrasëseve më të frikshme në botë.

Anna

Annabelle Comes Home

Teksa kujdesen për vajzën e Ed dhe Lorraine Warren, një adoleshente dhe shoqja e saj padashur zgjojnë një shpirt të ligë të ngecur brenda një kukulle.

Annabelle Comes Home

Crawl

Një vajze e re, teksa përpiqet të shpëtojë të atin gjatë një uragani të kategorisë 5, e gjen veten të bllokuar në një shtëpi të përmbytur dhe i duhet të luftojë kundër aligatorëve për jetën e saj.

Crawl

Spider-Man: Far From Home

Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

Spider-Man: Far From Home

Stuber

Një dedektiv përfshin taksistin e tij të Uber në një natë aventure të papritur.

Stuber

The Secret Life of Pets 2

Vazhdimi i historisë së Max dhe shokëve të tij, duke ndjekur jetën e tyre sekrete, kur pronarët i lejnë vetëm, për të shkuar çdo ditë në punë apo në shkollë.

The Secret Life of Pets 2

Toy Story 4

Kur një lodër e re e quajtur "Forky" i bashkohet Woody-t dhe grupit, një udhëtim me miqtë e rinj dhe të vjetër do të shpalosë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër.

Toy Story 4