Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
No Hard Feelings Comedy Night

No Hard Feelings

Comedy Night

Ditën e enjte, data 22 qershor, ora 20:00 ju ftojmë në Comedy Night, në Cineplexx TEG dhe QTU dedikuar filmit komedi më të shumë pritur të kësaj vere "No Hard Feelings".


Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në secilen nga kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi:

• Koktejl në hyrje
• Set me produkte Himalayan Charcoal për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhuratë nga The Body Shop
• Kupon me vlerë 2000 lekë nga Baboon Delivery
• Set me produkte për flokët për meshkuj nga American Crew Albania
• Set me produkte për flokët për femra nga Revlon Professional Albania
• DJ
• Fotograf

Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00
Ju këshillojmë të paraqiteni në kinema rreth 30 minuta përpara fillimit për t'u bërë pjese e eventit.

No Hard Feelings

Një shofere Uber e dëshpëruar për para, pranon një reklamë nga Craigslist nga një çift që kërkon dikë që të takohet me djalin e tyre adoleshent shumë të ndrojtur.

No Hard Feelings