Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
CLASSIC MOVIE NIGHT - MARY POPPINS RETURNS

CLASSIC MOVIE NIGHT - MARY POPPINS RETURNS

Në Cineplexx QTU

Ditën e enjte, datë 10 janar, ora 20:00 ju ftojmë në eventin e veçantë Classic Movie Night në Cineplexx QTU, dedikuar filmit më të ri "Mary Poppins Returns".

Asnjë program për Eventet në Arkiv

ÇFARË SJELL EVENTI CLASSIC MOVIE NIGHT PËR JU?

Partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:


• 2 sete Shampo+Balsam për flokët dhe disa make up surprizë nga GOSH Cosmetics

(Fitueset do të zgjidhen me shorte përpara fillimit të filmit.)


• Çaj Lords dhe ëmbëlsira në hyrje


• Truke Make-up live nga beauty vlogger Sara Karaj

Mary Poppins Returns

Dekada pas vizitës së saj të parë, dadoja magjike rikthehet për të ndihmuar të afërmit e Banks dhe fëmijët e Michael, për të kaluar situatën e vështirë në të cilën ndodhen.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Mary Poppins Returns