Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
CINEPLEXX DAY

CINEPLEXX DAY

E DIEL, 25 SHTATOR

Përgjatë gjithë ditës, bileta e çdo filmi do të kushtojë VETËM 200 LEKË.

Biletat janë TASHMË në shitje:

• Pranë sporteleve tona, përkatësisht në Cineplexx TEG ose QTU
• Mund t'i blini online me kartë banke ose kartën Cineplexx Bonus Card në aplikacionin Cineplexx AL

Shkarkoni në App Store
Shkarkoni në Play Store
Me përjashtim të "Avatar" të gjithë filmat në program do të jenë pjesë e kësaj oferte!

Çmimi special vlen si për filmat në teknologjinë 2D, ashtu dhe ata në teknologjinë 3D, pa tarifë shtesë mbi kohëzgjatjen.

Kujdes! Oferta do të jetë e vlefshme vetëm në datën 25 shtator.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

After Ever Happy

Teksa shfaqet një e vërtetë tronditëse për familjet e një çifti, dy të dashuruarit zbulojnë se nuk janë aq të ndryshëm nga njëri-tjetri. Tessa nuk është më vajza e ëmbël, e thjeshtë dhe e mirë që ishte kur takoi Hardin-in – më shumë se ai djali mizor dhe me humor për të cilin ajo ra aq shumë.

After Ever Happy

Around the World in 80 Days

Një majmun marmoset niset në një aventurë të egër për të udhëtuar rreth planetit në 80 ditë pasi pranon një sfidë nga një bretkocë e pangopur.

Around the World in 80 Days

Beast

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan i frikshëm që synon të provojë se Savanna ka vetëm një grabitqar.

Beast

Bullet Train

Pesë vrasës në bordin e një treni ekspres zbulojnë se misionet e tyre kanë diçka të përbashkët.

Bullet Train

Don't Worry Darling

Ngjarje e vendosur në vitet 1950, ku një grua që jeton me burrin e saj në një komunitet utopik eksperimental fillon të shqetësohet se kompania e tij magjepsëse mund të fshehë sekrete shqetësuese.

Don't Worry Darling

Fall

Becky dhe Hunter, dy shoqe të ngushta do ta gjejnë veten në majën e një kulle radioje prej 600 metër lartësi.

Fall

Maneater

Pas një aksidenti gjatë pushimeve të tyre në një ishull, një grup miqsh përndiqet nga një peshkaqen i madh.

Maneater

Minions: The Rise of Gru

Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë keqbërësi më i madh në botë.

Minions: The Rise of Gru

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

Tad lëshon aksidentalisht një magji të lashtë që rrezikon jetën e miqve të tij. Me të gjithë kundër tij dhe i ndihmuar vetëm nga Sara, ai niset në një aventurë, për t'i dhënë fund mallkimit.

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

The Invitation

Një grua e re ndeshet dhe fshihet nga këmbët e saj, vetëm për të kuptuar se një komplot gotik po ndodh.

The Invitation

Thor: Love and Thunder

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Thor: Love and Thunder

Three Thousand Years of Longing

Një studiuese e vetmuar, në një udhëtim në Stamboll, zbulon një xhind i cili i ofron asaj tre dëshira në këmbim të lirisë së tij.

Three Thousand Years of Longing

Top Gun: Maverick

Pas më shumë se 30 vjet shërbimi në aviacionin ushtarak, Pete Mitchell është ende piloti më i mirë. Së shpejti, ai do të duhet të përballet me të kaluarën e tij, teksa stërvit një ekip të ri pilotësh për një mision të rrezikshëm që kërkon sakrificë.

Top Gun: Maverick