Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
CRAZY DAY

CRAZY DAY

E mërkurë, 4 korrik

E mërkura e 4 korrikut do të jetë një ditë e çmendur në Cineplexx!

Përgjatë gjithë ditës, bileta e çdo filmi do të kushtojë vetëm 300 lekë.

Filmat më të rinj si "The Incredibles 2", "Tag", si dhe filmat e tjerë që po shfaqen në Cineplexx
do të jenë të përfshirë në ofertë.

Çmimi special vlen si për filmat në teknologjinë 2D, ashtu dhe ata në teknologjinë 3D.

Kujdes! Oferta do të jetë e vlefshme vetëm në datën 4 korrik.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Avengers: Infinity War

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t'i japë fund universit.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Avengers: Infinity War

Charming

Tre princesha përrallash e gjejnë veten të fejuar me të njëjtin djalë, Princin Charming.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Charming

Deadpool 2

Pasi i mbijetoi një sulmi pothuajse vdekjeprurës, Wade Wilson, i shpërfytyruar, përpiqet të realizojë ëndrrën e tij për të qenë banakieri më i pashëm në Mayberry, teksa gjithashtu po mëson të përshtatet me ndjesinë e shijes së humbur.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Deadpool 2

Hereditary

Kur drejtuesja e familjes Graham vdes, familja e të bijës nis të zbulojë sekrete të fshehta e gjithnjë e më të tmerrshme rreth prejardhjes së tyre.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Hereditary

Incredibles 2

Bob Parr (Z. Fantastik) duhet të kujdeset për Jack-Jack, teksa Helen (Vajza Elastike) shpëton botën.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Incredibles 2

Jurassic World: Fallen Kingdom

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Jurassic World: Fallen Kingdom

Ocean's 8

Debbie Ocean formon një grup për të kryer një grabitje të pamundur në Met Gala-në e përvitshme të New York.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Ocean's 8

Sherlock Gnomes

Xhuxhat e kopshtit, Gnomeo dhe Zhuljeta, punësojnë dedektivin e njohur Sherlock Gnomes për të investiguar mbi zhdukjen e mistershme të zbukurimeve të tjera të kopshtit.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Sherlock Gnomes

Tag

Një grup i vogël miqsh organizojnë një lojë të ndërlikuar me TAG, e cila kërkon që disa të udhëtojnë nëpër të gjithë vendin.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Tag