Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Back to School

Back to School

2 - 28 shtator

Rikthehemi në shkollë, me Cineplexx!

Në datat 2-28 shtator, të gjitha biletat e blera përmes Paketës Speciale të Familjes dhe kartës së Klubit Familjar të Filmit do të mund të bëhen pjesë e lojës shpërblyese për të fituar çdo javë dhurata nga partneri ynë Jumbo Albania

Për të gjithë mbajtësit e kartës së Klubit Familjar të Filmit, Paketa Speciale e Familjes do t'ju ofrojë çmim të reduktuar bilete deri në 350 lekë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Më tepër informacion:

Kohëzgjatja: 2 - 28 shtator
E aplikueshme në: Cineplexx TEG dhe QTU
Dhuratat: Çdo javë do të dhurohen 4 çanta shkolle, plot me produkte për fillimin e shkollës, nga Jumbo Albania . 2 fitues do të shpallen në Cineplexx TEG dhe 2 në Cineplexx QTU. Fituesit shpallen çdo javë live në faqen tonë cineplexx_albania në Instagram.

Për vizitorët e Cineplexx QTU, Jumbo në QTU ka menduar për dhurata të tjera ekstra!
Vetëm në Cineplexx QTU do të merrni një kupon të dedikuar, ku për çdo faturë me vlerë mbi 1,000 ALL të shpenzuara në Jumbo Albania do të përfitoni dhurata ekstra.

Gjithashtu, çdo fëmijë që zgjedh të shikojë një film në Cineplexx TEG dhe QTU përgjatë muajit shtator, merr dhuratë një orar shkollor Cineplexx.


Si mund të përfitojmë Paketën Speciale të Familjes: Mjafton që fëmijë 4-14 vjeç të ketë kartën e Klubit Familjar të Filmit, të cilën e merrni pa pagesë pranë sporteleve tona në të dy kinematë.
Për më tepër info rreth Paketës Speciale të Familjes klikoni këtu .
Për më tepër info rreth kartës së Klubit Familjar të Filmit klikoni këtu .

Around the World in 80 Days

Një majmun marmoset niset në një aventurë të egër për të udhëtuar rreth planetit në 80 ditë pasi pranon një sfidë nga një bretkocë e pangopur.

Around the World in 80 Days

DC League of Super-Pets

Krypto Super-Dog dhe Superman janë miqtë më të mirë të pandashëm, që ndajnë të njëjtat superfuqi dhe luftojnë krimin krah për krah në Metropolis. Sidoqoftë, Krypto duhet të zotërojë fuqitë e tij për një mision shpëtimi kur Supermeni rrëmbehet.

DC League of Super-Pets

Minions: The Rise of Gru

Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë keqbërësi më i madh në botë.

Minions: The Rise of Gru

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

Tad lëshon aksidentalisht një magji të lashtë që rrezikon jetën e miqve të tij. Me të gjithë kundër tij dhe i ndihmuar vetëm nga Sara, ai niset në një aventurë, për t'i dhënë fund mallkimit.

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet