Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Back to School

Back to School

NË CINEPLEXX QTU

Gjatë datave 18-28 shtator, për çdo biletë të blerë në Cineplexx QTU për filmat "Paw Patrol: The Movie", "Vic the Viking and the Magic Sword", "Peter Rabbit 2: The Runaway", "Space Jam: A New Legacy", "Jungle Cruise" dhe "Spirit Untamed", do të merrni një të dytë FALAS!

Ju ftojmë të shikoni listën e aktiviteteve më poshtë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Jungle Cruise

Bazuar në parkun argëtues të Disneyland ku një anije e vogël lumi merr një grup pasagjerësh në udhëtim përmes xhunglës të mbushur me kafshë të rrezikshme dhe zvarranikë të ndryshëm.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Jungle Cruise

Paw Patrol: The Movie

Ryder dhe këlyshet thirren në Qytetin e Aventurave për të mos lejuar kryebashkiakun Humdinger që të kthejë metropolin e zhurmshëm në një gjendje kaosi.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Paw Patrol: The Movie

Peter Rabbit 2: The Runaway

Thomas dhe Bea tashmë janë të martuar dhe jetojnë së bashku me Peter dhe familjen e tij të lepujve. I mërzitur nga jeta në kopsht. Peter shkon në qytetin e madh, ku takon personazhe të dyshimtë dhe përfundon duke krijuar një kaos për të gjithë familjen.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Peter Rabbit 2: The Runaway

Space Jam: A New Legacy

Ylli i NBA LeBron James bashkohet me Bugs Bunny dhe pjesën tjetër të Looney Tunes për këtë film të shumëpritur.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Space Jam: A New Legacy

Spirit Untamed

Jeta e Lucky Prescott ndryshon përgjithmonë kur ajo lëviz nga shtëpia e saj në qytet drejt një qyteti të vogël kufitar dhe miqësohet me një mustang të egër të quajtur Spirit.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Spirit Untamed

Vic the Viking and the Magic Sword

Vic është një Viking i ri jo si të tjerët: jo shumë i fortë, por shumë i zgjuar. Kur babai i tij, Halvar vjedh nga armiku i tij i betuar një shpatë magjike që kthen gjithçka në ar, krijohet një gjendje kaosi midis vikingëve.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Vic the Viking and the Magic Sword