Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Suzume

Anime Night

Suzume

Ditën e enjte, datë 25 maj, ora 19:00, organizojmë eventin "Anime Night" dedikuar filmit që shumë e keni kërkuar "Suzume", në Cineplexx TEG dhe QTU.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në secilën kinema, Cineplexx TEG dhe QTU do të ketë:

• Pije falas në hyrje nga Dragon Heart Energy Drink
• Funko-Pop me personazhe nga Anime dhuratë nga ALBAGAME
• 10 Suzume movie posters dhuratë
• 5 Suzume T-shirts dhuratë

Fituesit shpallen në sallë përpara shfaqjeve të orës 19:00.

Suzume

Anime "Suzume" tregon historinë e një vajze 17-vjeçare të quajtur Suzume e cila ndihmon një të ri misterioz të mbyllë dyert që po shkaktojnë fatkeqësi kudo në Japoni.

Suzume