Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
All the Stars në Cineplexx QTU

All the Stars në Cineplexx QTU

7-12 Mars

Nëse keni humbur ndonjë prej filmave tuaj të pëlqyer me superheronj, kjo është mundësia juaj.
Vetëm në Cineplexx QTU, rikthehen edhe njëherë, titujt më të ndjekur të zhanrit, për vetëm 300 Lekë, në teknologjinë 3D.

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Ant-Man and the Wasp

Teksa Scott Lang është njëkohësisht një superhero dhe një baba, Hope van Dyne dhe Dr. Hank Pym i prezantojnë një mision të ri urgjent që e gjen Ant-Man duke luftuar përkrah The Wasp, dhe duke zbuluar sekrete nga e kaluara e tyre.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Ant-Man and the Wasp

Avengers: Infinity War

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t'i japë fund universit.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Avengers: Infinity War

Black Panther

T'Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për të marrë me të drejtë vendin e tij si mbret.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Black Panther

Doctor Strange

Një neurokirurg me një karrierë të shkatërruar niset për të ndrequr duart e tij dhe e gjen veten duke mbrojtur botën nga kërcënime të dimensioneve të ndryshme.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Doctor Strange

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Vendosur në sfondin e Kasetës Fantastike #2, “Rojtarët e Galaktikës Vëll.2” vazhdojnë aventurat e skuadrës, teksa ata zbulojnë misterin e atësisë së vërtetë të Peter Quill.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Thor: Ragnarok

I burgosur, i fuqishmi Thor e gjen veten në një duel vdekjeprurës gladiatorial përballë Hulkut, ish-aleatit të tij. Thor duhet të luftojë për mbijetesë dhe të sfidojë kohën, për të parandaluar që e plotfuqishmja Hela të shkatërrojë shtëpinë e tij dhe qytetërimin Asgardian.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Thor: Ragnarok