Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
The Lost City

Adventure Night

Vetëm në Cineplexx QTU

Ditën e enjte, datë 24 mars, ora 20:00 ju mirëpresim në eventin "Adventure Night - The Lost City", vetëm në Cineplexx QTU!


Biletat në shitje përmes aplikacionit Cineplexx AL, ose pranë sporteleve tona në Cineplexx QTU!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

• Mikesha jonë e kinemasë Nevina Shtylla do të dhurojë dy palë syze nga brand-i i saj i ri në treg Nevermind Brand .
Gjithashtu 20 kupona me 10% dhe 15% zbritje për blerjet online për të gjithë ju që do porosisni në event.
• 3 kupona me vlerë 2000 LEKË nga The Body Shop Albania .
• Dhuratë një set me produkte për meshkuj nga linja American Crew Albania dhe një tharëse flokësh për udhetime nga Revlon Proffesional Albania .
• Birra Peja në hyrje dhe loja Beer Pong nga Tobacco Holding Group .
• 4 kupona me vlerë 2000 LEKË nga Dua Pizza .
• DJ & Fotograf

Ju mirëpresim!

The Lost City

Një shkrimtare romantike në një turne librash së bashku me modelin e saj të kopertinës përfshihet në një tentativë rrëmbimi që i fut të dy në një aventurë në xhungël.

Cineplexx QTU:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Lost City