Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Adventure Night

Në Cineplexx TEG & QTU

Ditën e enjte, datë 30 mars, ora 20:00 ju mirëpresim në eventin "Adventure Night - Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves", në Cineplexx TEG & QTU!

Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona do të kemi:

Dragon Heart Energy Drink në hyrje për të gjithë të pranishmit nga Agna Group
• 1 Dhuratë nga ALBAGAME
• 1 Darkë çift nga Alar Restorant
• DJ & Fotograf

Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Një hajdut dhe një grup aventurierësh nisin një kërkim epik për të gjetur një relike të humbur, por gjërat shkojnë keq dhe situata bëhet e rrezikshme kur përplasen me njerëzit e gabuar.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves