Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Action Night - Creed III

John Wick: Chapter 4

Action Night

Ditën e enjte, datë 23 mars, ora 20:00 ju mirëpresim në eventin Action NightCineplexx TEG dhe QTU për të parë rikthimin e personazhit të mirënjohur John Wick në filmin më të ri "John Wick: Chapter 4"

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona Cineplexx TEG dhe Cineplexx QTU do të kemi:

Heineken Silver falas në hyrje për të gjithë të pranishmit
• 2 sete Perfect Your Regimen nga American Crew Albania
• 1 Smart Watch Xiaomi Mi Band 7 nga Mobile Arena
• DJ & Fotograf

Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00
Ju këshillojmë të paraqiteni në kinema rreth 30 minuta përpara fillimit për t'u bërë pjese e eventit.

John Wick: Chapter 4

John Wick zbulon një rrugë për të mposhtur The High Table. Por përpara se të fitojë lirinë e tij, Wick duhet të përballet me një armik të ri me aleanca të fuqishme anembanë globit dhe forca që i kthejnë miqtë e vjetër në armiq.

John Wick: Chapter 4