Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Action Night

Action Night

"Death on the Nile" & "Uncharted"

Ditën e enjte, datë 17 shkurt, ora 20:00 ju mirëpresim në eventin Action NightCineplexx QTU & TEG,
këtë herë dedikuar dy super filmave aksion, "Death on the Nile" dhe "Uncharted", të cilët nuk mund t'i ndanim!

Biletat në shitje pranë sporteleve në kinema,
si dhe mund t'i blini online në aplikacionin e ri të përmirësuar Cineplexx AL.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

CINEPLEXX QTU
•Pije falas në hyrje nga #Heineken0.0
•2 sete dhuratë nga Olivos Beauty & Care *
•2 videogames dhuratë nga Albagame : PS5 Uncharted: Legacy of Thieves Collection & PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection**
•DJ
•Fotograf

Cineplexx TEG
•Pije falas në hyrje nga #Heineken0.0
•2 sete dhuratë nga Olivos Beauty & Care *
•2 videogames dhuratë nga Albagame : PS5 Uncharted: Legacy of Thieves Collection & PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection**
•DJ
•Fotograf

*Fituesit shpallen në sallë përpara filmit të filmit "Death on the Nile"orën 20:15.
Dy fitues në Cineplexx QTU dhe dy fitues në Cineplexx TEG.
**Fituesit shpallen në sallë përpara fillimit të filmit "Uncharted"orën 20:00.
Dy fitues në Cineplexx QTU dhe dy fitues në Cineplexx TEG.

Death on the Nile

Teksa është me pushime në Nil, Hercule Poirot duhet të hetojë vrasjen e një trashëgimtareje të re.

Death on the Nile

Uncharted

Historia në film vendoset përpara lojrave, ku aktori Tom Holland si personazhi Drake, tregon detaje nga njohja dhe miqësimi me Sully.

Uncharted