Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Avatar: The Way of Water

AVATAR NIGHT

Në Cineplexx TEG & QTU

Ditën e enjte, datë 15 dhjetor, ora 20:00 ju mirëpresim në eventin më të shumëpritur të vitit! Filmi i dytë "Avatar: The Way of Water" vjen me eventin AVATAR NIGHT, në Cineplexx TEG & QTU!


Kemi menduar për ju një dekor unik, cosplayers dhe shumëëë dhurata!

Biletat në shitje pranë sporteleve në kinema,
si dhe mund t'i blini online në aplikacionin Cineplexx AL.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në secilën nga kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi këndin e Pandorës, Avatar cosplay dhe koktejl blu në hyrje, DJ dhe fotograf.

Në shfaqjen e orës 20:00 do të keni mundësinë të fitoni një nga dhuratat më poshtë:

• Abonim 1-Mujor në Pool Zone nga Nobis Wellness Center
• Kupon me vlerë 100 EURO nga Cohl's
• Laptop Lenovo ThinkPand nga Albanian eSports Association dhe Qindarka
• Kamera Nilox Evo 360 nga Albagame

*Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00

Nga data 15 dhjetor, për të gjitha shfaqjet e filmit "Avatar: The Way Of Water" të gjitha biletat e filmit do të mund të bëhen pjesë e lojës shpërblyese për të fituar një udhëtim çift në Antalya në një hotel me 5 yje për 7 ditë, nga Sava Tours
Fituesi përzgjidhet pas përfundimit të transmetimit të filmit në Cineplexx TEG dhe QTU


Avatar: The Way of Water

Jake Sully tashmë jeton me familjen e tij të re në planetin e Pandorës. Por kur një kërcënim i vjetër rikthehet për të përfunduat atë që kishte nisur, Jake duhet të bashkëpunojë me Nejtirin dhe ushtrinë e racës Na'vi për të mbrojtur planetin e tyre.

Avatar: The Way of Water