Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Men's Night

Rampage

Në datën 12 prill, ora 20:00, Men's Night rikthehet përsëri me premierën e Rampage.Biletat në shitje!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Rampage

Davis Okoye dhe shoku i tij më i mirë, një gorillë e bardhë, luftojnë kundër përbindëshave në një qytet të madh.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Rampage