Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Men's Night

Hobbs & Shaw

Në datën 1 gusht, ora 20:00, Men's Night rikthehet përsëri me premierën e "Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw", njëkohësisht në Cineplexx në TEG & në QTU.


Biletat në shitje!

Çmimi: 580 lekë

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në Cineplexx TEG
• Foto e personalizuar falas nga Party Time Albania
Birra Peja në hyrje

Në Cineplexx QTU
• Foto e personalizuar falas nga Selfie Mirror Albania
• Pije në hyrje

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw