Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night në Cineplexx QTU- Second Act

Ditën e enjte, datë 27 dhjetor, ora 20:00 ju presim në eventin Ladies Night dedikuar filmit "Second Act", në Cineplexx QTU!


Çmimi: 550 lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

ÇFARË SJELL EVENTI LADIES NIGHT PËR JU?

Nën ritmet e DJ partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:


• 5 kupona për full make up dhe 3 kupona -20% nga Inglot Albania

(8 fitueset do të zgjidhen me shorte përpara fillimit të filmit.)


• Këndi për make up të shpejtë për të pranishmet në event nga Inglot Albania


• Pije në hyrje nga Strongbow

Second Act

Një punonjëse e një dyqani kutish të mëdha rikrijon historinë e jetës së saj dhe u tregon njerëzve të Madison Avenue se çfarë janë të aftë të bëjnë "të zgjuarit e rrugës".

Cineplexx QTU:

Programi do të bëhet publik së shpejti

Second Act