Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - Ticket to Paradise

Një super Ladies Night po na pret!
Të enjten, datë 29 shtator, ju mirëpresim në Cineplexx TEG dhe QTU për premierën e filmit "Ticket to Paradise".

Çmimi: 570 lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

CINEPLEXX TEG
• Një fitues me dy bileta nga Air Albania
• Dhuratë 1 set SMMR BREEZE nga SKosmetics
• Dhuratë 1 set me produkte të kujdesit të fytyrës nga linja Dermedic /Farmacia TEG
• Dhuratë 1 seancë falas për eplimin me lazer për zonën bikini dhe sqetulla më teknologjinë GentleMax Pro Plus nga klinika The Glam House
• Dhuratë 1 set me produkte të kujdesit të fytyrës dhe trupit nga linja Olivos Beauty & Care
• Dhuratë 1 set me produkte nga linja The Body Shop Albania
• Dhuratë 1 kupon me vlerën 5000 lekë nga dyqani i veshjeve luksoze Corona Luxury Boutique
• Koktejle në hyrje me Beeafeater nga Tobacco Holding Group
• Videobooth 360 nga Selfie Mirror Albania
• Fotograf
• DJ

CINEPLEXX QTU
• Dhuratë bileta falas nga Air Albania
• Dhuratë 1 set SMMR BREEZE nga SKosmetics
• Dhuratë 1 set me produkte të kujdesit të fytyrës nga linja Dermedic /Farmacia TEG
• Dhuratë 1 seancë falas për eplimin me lazer për zonën bikini dhe sqetulla më teknologjinë GentleMax Pro Plus nga klinika The Glam House
• Dhuratë 1 set me produkte të kujdesit të fytyrës dhe trupit nga linja Olivos Beauty & Care
• Dhuratë 1 set me produkte nga linja The Body Shop Albania
• Dhuratë 1 kupon me vlerën 5000 lekë nga dyqani i veshjeve luksoze Corona Luxury Boutique
• Foto me Selfie Mirror nga Selfie Mirror Albania
• Koktejle në hyrje me Beefeater nga Tobacco Holding Group
• Fotograf
• DJ

Fitueset/it zgjidhen brenda në sallë para fillimit të filmit, në shfaqjen e orës 20:00.

Ticket to Paradise

Një çift i divorcuar bashkohet dhe udhëton për në Bali për të ndaluar vajzën e tyre të mos bëjë të njëjtin gabim që mendojnë se ata kanë bërë 25 vite më parë.

Ticket to Paradise