Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - The Spy Who Dumped Me

Ditën e enjte, datë 9 gusht, ora 20:00 ju presim në eventin Ladies Night dedikuar filmit "The Spy Who Dumped Me", në Cineplexx!


Biletat në shitje!

Çmimi: 550 Lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

The Spy Who Dumped Me

Audrey dhe Morgan janë dy shoqe të ngushta, të cilat përfshihen padashur në një komplot ndërkombëtar kur njëra prej tyre zbulon se i dashuri që e la është në fakt një spiun.

Cineplexx TEG:

Programi do të bëhet publik së shpejti

The Spy Who Dumped Me