Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - The Hustle

Ditën e enjte, datë 30 maj, ora 20:00 ju presim në eventin Ladies Night dedikuar filmit "The Hustle'", i cili do të organizohet njëkohësisht në Cineplexx TEG dhe QTU!


Çmimi: 550 lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

Partnerët në këtë event:

• 5 Gift Cards me vlerë 6000 lekë nga Gentli Shoes
• Koktejl me Vodka Absolut në hyrje, nga Tobacco Holding Group
• Foto e personalizuar falas nga Impressius.alCineplexx TEG dhe nga Selfie Mirror AlbaniaCineplexx QTU
• DJ & Fotograf

The Hustle

Anne Hathaway dhe Rebel Wilson vijnë në rolin e dy artisteve mashtruese, të cilat bashkohen për të mposhtur meshkujt që kanë gabuar me to.

The Hustle