Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Shotgun Wedding

LADIES NIGHT

Ditën e enjte, datë 29 dhjetor, ora 20:00 ju mirëpresim për të mbyllur vitin me eventin Ladies Night në Cineplexx TEG dhe QTU për premierën e filmit "Shotgun Wedding".

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi:
• Koktejle në hyrje
• Dhuratë 1 cracker me produkte nga SKosmetics
• Dhuratë 1 seancë falas për eplimin me lazer për të gjithë trupin më teknologjinë GentleMax Pro Plus nga klinika The Glam House
• Dhuratë një set me produkte flokesh nga Revlon Professional Albania
• Dhuratë një set me produkte nga The Body Shop Albania
• Dhuratë një set me produkte nga linja e tyre Luxury nga Olivos Beauty & Care
• Dhuratë një darkë/drekë për dy persona nga Poçeria vjetër
• DJ
• Fotograf

❗ Fitueset do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00

Shotgun Wedding

Dasma ekstravagante e një çifti prishet nga kriminelët. Në procesin e shpëtimit të familjeve të tyre, ata rizbulojnë pse ranë në dashuri me njëri-tjetrin.

Shotgun Wedding