Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night - My Big Fat Greek Wedding 3

My Big Fat Greek Wedding 3

LADIES NIGHT

Ditën e enjte, datë 7 shtator, ora 20:00 eventi Ladies Night rikthehet në Cineplexx TEG dhe QTU për premierën e filmit "My Big Fat Greek Wedding 3"

Shkarkoni aplikacionin Cineplexx AL dhe blini biletat tuaja online.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi:

Aranxhata në hyrje për të gjithë të pranishmit
• Dhuratë 1 seancë falas Exilis Ultra 360 nga klinika The Glam House
• Dhuratë një set me produkte flokesh nga Revlon Professional Albania
• Dhuratë Olivos Luxury set nga Olivos Beauty & Care
• Dhuratë set për kujdesin e fytyrës nga Geek & Gorgeous
• Fotograf
• DJ

❗ Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00

My Big Fat Greek Wedding 3

Bashkohuni me familjen Portokalos në një udhëtim emocionues dhe gazmor plot dashuri në Greqi.

My Big Fat Greek Wedding 3