Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - Last Christmas

Ditën e enjte, datë 5 dhjetor, ora 20:00 ju presim në eventin Ladies Night dedikuar filmit "Last Christmas'", i cili do të organizohet në Cineplexx TEG!


Biletat në shitje!

Çmimi: 550 lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

DETAJET E EVENTIT

• 4xpaketa dhuratë me shërbime bukurie nga Bamboo Nail Bars
• 2xpako dhuratë me produkte nga Olivos Beauty & Care
• 1xkuti me produkte dhuratë nga Inglot Albania , si dhe make up falas gjatë eventit
• Foto e personalizuar falas nga Impressius Albania
• Koktejle në hyrje
• DJ & Fotograf


7 fitueset do të përzgjidhen në sallë, para fillimit të shfaqjes premierë të orës 20:00.

Last Christmas

Kate është një vajzë e re e cila shpesh merr vendime të gabuara. I fundit? Pranimi i punës si elfi i Babagjyshit në një dyqan. Megjithatë, atje ajo takohet me Tomin. Jeta e Kate merr një kthesë të re, por asaj gjërat i duken shumë të bukura për të qenë të vërteta.

Cineplexx TEG:

Programi do të bëhet publik së shpejti

Last Christmas