Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

I Wanna Dance With Somebody

LADIES NIGHT

Ditën e enjte, datë 22 dhjetor, ora 20:00 eventi Ladies Night rikthehet në Cineplexx TEG dhe QTU për premierën e filmit të Whitney Houston, "I Wanna Dance With Somebody"

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në të dy kinematë tona, Cineplexx TEG dhe QTU do të kemi:
• Dhuratë 1 seancë falas për eplimin me lazer për të gjithë trupin më teknologjinë GentleMax Pro Plus nga klinika The Glam House
• Produkte dhuratë për secilën prej jush nga Essence Cosmetics
• Dhuratë një set me produkte flokesh nga Revlon Professional Albania
• Dhuratë 5 kuti me Pralinas nga Le Bon
• DJ

❗ Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00

I Wanna Dance With Somebody

"I Wanna Dance With Somebody" është filmi biografik muzikor për legjendën e muzikës Whitney Houston.

I Wanna Dance With Somebody