Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - Fifty Shades Freed

Eventi Ladies Night rikthehet në Cineplexx për filmin "Fifty Shades Freed".

Ju presim ditën e enjte, 8 shkurt, ora 20:00 në premierën e filmit Fifty Shades Freed.

Çmimi 550 lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx sjell në premiera të rëndësishme botërore.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

ÇFARË SJELL EVENTI LADIES NIGHT PËR JU?

Nën ritmet e DJ partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:


• Pije nga Red Bull, Martini dhe Strongbow

• 5 kupona me vlerë 3000 lekë dhe kupona uljeje nga Sekret.al

• 4 dhurata nga Neptun Albania

• 1 paketë all-enclusive nga Dajti Ekspres

• 2 parfume Hugo Boss dhe dhurata të tjera nga Orbico- Albania

• 20 sete nga Bioblas

• Biskota

• Media partner Class Class by Alketa Vejsiu dhe Blitz.al

Fifty Shades Freed

Anastasia dhe Christian tashmë janë të martuar, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.

Cineplexx TEG:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Fifty Shades Freed