Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night - Barbie

Barbie

Ladies Night

Hi Barbies!

Në 20 korrik, ora 20:00 ju mirëpresim në Cineplexx TEG dhe QTU për eventin Ladies Night dedikuar premierës së filmit të shumëpritur "Barbie"

Biletat në shitje në aplikacionin Cineplexx AL !

Asnjë program për Eventet në Arkiv

DETAJET E EVENTIT

Në secilën nga kinematë tona do të kemi:

• Koktejle në hyrje
• Dhuratë këpucë Barbie në Cineplexx TEG dhe një çantë Barbie në Cineplexx QTU nga koleksioni zyrtar Barbie x ALDO nga Fashion Group Albania
• Kupka për të gjithë të pranishmit në Cineplexx TEG dhe dhuratë një kupon me vlerë 5000 lekë në të dy kinematë nga Rubi
• Një produkt i ri ende surprizë, dhuratë nga SKOSMETICS
• Set dhuratë për kujdesin e fytyrës nga Bees & Trees - Bio Cosmetics
• Dhuratë një set "Barbie Nails" dhe një mazash relax nga Velur Spa
• Kupon dhuratë dhe krem dielli nga Altruist Albania
• Kupon me vlerë 5000 lekë nga Baboon Delivery
• DJ dhe Fotograf

Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00
Ju këshillojmë të paraqiteni në kinema rreth 30 minuta përpara fillimit për t'u bërë pjese e eventit.

Barbie

Të jetosh në Barbie Land do të thotë të jesh një qenie e përsosur në një vend të përsosur. Vetëm nëse nuk keni një krizë të plotë ekzistenciale. Ose nëse je një Ken.

Barbie