Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Ladies Night

Ladies Night - A Simple Favor

Ditën e enjte, datë 13 shtator, ora 20:00 ju presim në eventin Ladies Night dedikuar filmit "A Simple Favor", në Cineplexx!


Biletat në shitje!

Çmimi: 550 lekë
Ladies Night është një event special që Cineplexx organizon për premierat e titujve më të rëndësishëm të kinemasë.

ÇFARË SJELL EVENTI LADIES NIGHT PËR JU?

Nën ritmet e DJ partnerët tanë në këtë event do t'ju ofrojnë:


• Koktejl Dirty Martini në hyrje


• Paketa me mini produkte dhe kupona me ulje nga Fithealth &Biofood Pharmacy për të gjithë të pranishmet


• 5 kupona me vlerë 3500 lekë për kurs vallëzimi falas Te Latini

A Simple Favor

"A Simple Favor", me regji të Paul Feig, flet për Stephanie (Anna Kendrick), një mama blogere e cila kërkon të zbulojë të vërtetën pas zhdukjes së papritur të shoqes së saj më të mirë, Emily (Blake Lively) nga qyteti i tyre i vogël.

Cineplexx TEG:

Programi do të bëhet publik së shpejti

A Simple Favor