Filmi fillon më: 13.04.2017

The Boss Baby

The Little Gangster
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.04.2017

The Little Gangster

Trespass Against Us
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.04.2017

Trespass Against Us

Filmi fillon më: 27.04.2017

American Honey

Colossal
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.04.2017

Colossal

The Little Gangster
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.04.2017

The Little Gangster

Trespass Against Us
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.04.2017

Trespass Against Us

Filmi fillon më: 22.04.2017

Eugjen Onjegin

Filmi fillon më: 27.04.2017

American Honey

Filmi fillon më: 27.04.2017

Run Ozzy, Run

Filmi fillon më: 04.05.2017

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Filmi fillon më: 11.05.2017

King Arthur: Legend of the Sword

Filmi fillon më: 13.05.2017

Kalorësi i Trëndafilit

Filmi fillon më: 18.05.2017

Alien: Covenant

Filmi fillon më: 18.05.2017

Masha and the Bear

Filmi fillon më: 25.05.2017

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Fillimi i Eventit: 03.05.2017

Premierë - Guardians of the Galaxy Vol. 2

Fillimi i Eventit: 13.05.2017

KALORËSI I TRËNDAFILIT, MET 2016

The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida që do t’i testojnë ata si kurrë më parë.

Më shumë
Gogëlushët: Fshati i Fshehur

Gogëlushët: Fshati i Fshehur

Në këtë film tërësisht të animuar, një hartë misterioze do të vendosë Gogëlushen e miqtë e saj, Gogëltrurin dhe Gogëlbufin në një garë emocionuese përmes Pyllit të Ndaluar, e cila do t’i çojë në zbulimin e sekretit më të madh në historinë e Gogëlushëve.

Më shumë
Life

Life

Një ekuipazh ndërkombëtar hapësire zbulon jetë në planetin Mars.

Më shumë

Na Ndiqni

Kliko